Hizmetlerimiz

taşıma yemek

Net Kurumsal Catering, işletmenizin yemek ihtiyaçlarına çeşitli şekillerde yanıt verebilir. İşletmelerden talep edilen yemek sayısının artışına göre alınması gereken hizmet farklılık gösterebilir. Eğer işletmede çalışan sayısı 150 kişiden fazlaysa yerinde üretim yemek hizmeti önerilir.

Taşıma Yemek Hizmeti

yerinde yemek

Genelde 100 çalışanın altındaki firmalara verilen hizmet çeşididir. Günlük talep sayısının durumuna göre yemek dağıtacak bir çalışan tarafımızdan tahsis edilir. Taşıma yemek hizmetinde yemekler, istenildiği vakitte istenildiği yere her gün düzenli olarak teslim edilir.

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Genelde fazla sayıda çalışanı bulunan firmalar tarafından tercih edilen hizmet çeşididir. Mutfak gösterildiği takdirde, istenilen yemekler firma da üretilir ve tüketilir.

Organizasyon (Catering) Yemekleri

Özel gün organizasyonlarınız için, tek seferlik toplu yemek üretimi yapılır. Yemek içeriği talebiniz doğrultusunda değişkenlik gösterebilir.

Organizasyon Hizmetleri

organizasyon yemekleri

Organizasyon yemeklerinin yanında, organizasyon ile ilgili herhangi bir talebinizi karşılayacak Net Kurumsal Organizasyon departmanıyla iletişime geçmeniz önerilir.