Hizmetlerimiz

taşıma yemek

Net Kurumsal Catering, işletmenizin yemek ihtiyaçlarına çeşitli şekillerde yanıt verebilir. İşletmelerden talep edilen yemek sayısının artışına göre alınması gereken hizmet farklılık gösterebilir. Eğer işletmede çalışan sayısı 150 kişiden fazlaysa yerinde üretim yemek hizmeti önerilir.

Taşıma Yemek Hizmeti

yerinde yemek

Genelde 100 çalışanın altındaki firmalara verilen hizmet çeşididir. Günlük talep sayısının durumuna göre yemek dağıtacak bir çalışan tarafımızdan tahsis edilir. Taşıma yemek hizmetinde yemekler, istenildiği vakitte istenildiği yere her gün düzenli olarak teslim edilir.

Yerinde Üretim Yemek Hizmeti

Genelde fazla sayıda çalışanı bulunan firmalar tarafından tercih edilen hizmet çeşididir. Mutfak gösterildiği takdirde, istenilen yemekler firma da üretilir ve tüketilir. Yerinde üretim yemek hizmeti için fiyat verimliliği baz alındığında günlük yemek ihtiyacı 200 olmalıdır. Bu sayının altındaki durumlarda yerinde yemek hizmeti üretimi fiyat açısından verimli olmayabilir. Tabi ki de bu firmanızın ne çeşit bir yemek hizmeti içeriği istediğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Basit bir yemek hizmeti istiyorsa bu taban sayısı düşebileceği gibi, daha komplike bir yemek hizmeti istenmesi durumunda bu sayının 300 e kadar çıkabilmesi mümkündür. Siz yine de bu konuyla alakalı bizimle iletişime geçerek sizin için en uygun yemek hizmeti türünü ve karşılaştırmalı olarak fiyatlandırmayı sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Organizasyon (Catering) Yemekleri

Özel gün organizasyonlarınız için, tek seferlik toplu yemek üretimi yapılır. Yemek içeriği talebiniz doğrultusunda değişkenlik gösterebilir.

Organizasyon Hizmetleri

organizasyon yemekleri

Organizasyon yemeklerinin yanında, organizasyon ile ilgili herhangi bir talebinizi karşılayacak Net Kurumsal Organizasyon departmanıyla iletişime geçmeniz önerilir.

Paket Yemek Hizmetleri

Hijyenin ve sosyal izolasyonunun çok önemli olduğu böyle bir dönemde Net Kurumsal olarak Covid-19 salgınına karşı gerekli olan tüm önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Bu önlemlere ek olarak hizmetlerimizi salgının bulaşıcılığını azaltmaya yönelik çalışmalar da yapmaktayız. Bu noktada son teknoloji yemek paketleme makinalarımız sayesinde müşterilerimize lezzetli, sağlıklı paket yemek hizmeti verebilmekteyiz. Müşterilerimiz diler, standart sıcak yemek hizmetimizi dilerse de paket yemek hizmetimizden faydalanabilmektedir. Paket yemek hizmeti almak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilir ve talebinizi bize ileterek fiyat teklifi isteyebilirsiniz.